Nurettin Canpolat Kartalspor Bal Liginin Barcelonası’dır Dedi

Ekran Alıntısı

Kartalspor kulübü genel sekreteri Nurettin Canpolat Bölgesel Amatör liginin Barcelona’sı olduklarını iddia etti

IMG_3253

 

Bölgesel Amatör ligde misafir olacağız:

 

2016-17 sezonunda profesyonel 3.ligden Bölgesel Amatör lige düşen Kartalspor kulübü genel sekreteri Nurettin Canpolat gazetemize iddialı açıklamalar yaptı.

Nurettin Canpolat 2017-18 sezonunda Bölgesel Amatör ligde misafir olacak, sezon sonunda da profesyonel 3.lige çıkacaklarını iddia etti.

Kartalspor kulübünün Türkiye’nin en köklü kulüplerinden birisi olduğunu mazisinin başarılarla dolu olduğunu vurgulayan Nurettin Canpolat, Bölgesel Amatör ligin Barcelona’sıyız dedi.

Genel sekreter Nurettin Canpolat çok zor günler geçiriyoruz, başkanımız Ali Apaydın ve yönetim kurulu olarak bu süreci teknik ekibimiz, futbolcularımız taraftarımız ve camiamız ile birlikte aşacağız.

Transfer komitemiz Sait Karagöz, Özgür Sevindik ve bendeniz Nurettin Canpolat olarak 2017-18 sezonu hazırlıkları kapsamında önce Teknik sorumlu olarak Sadettin Demirtaş hoca ile anlaştık.

Hocamızın raporları doğrultusunda önce iç transferde kalmasını istediğimiz futbolcular ile görüşerek anlaşma yoluna gideceğiz, daha sonra da dış transferde eksik bölgelere takviyeler yaparak, hazırlık kamplarını gerçekleştirerek Bölgesel Amatör lige gireceğiz.

Onursal başkanımız sayın Altunok Öz’ün maddi ve manevi destekleri ile kulüp başkanımız Ali Apaydın ve yönetim kurulu olarak Kartal ilçemizi Bölgesel Amatör ligde şampiyon olarak profesyonel 3.lige geri dönmek istiyoruz.

Kartalspor taraftarları ve camiası sabırlı olsunlar bizleri desteklesinler Kartalspor kulübü alt yapısından yetişen  Kartal’lı genç futbolcularımız ile birlikte başarılı olacağımıza inanıyoruz.

Tek düşüncemiz ve hedefimiz şampiyonluk dedi.

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.