Dursun Cıvak Hedefimiz Bal Dedi

DSC_0403

Cevizli Anadolu spor kulübü başkanı Dursun Cıvak hedeflerinin Bölgesel Amatör lig olduğunu söyledi

 

Dursun Cıvak başkan iddialı konuştu

2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Cevizli Anadolu spor kulübü başkanı Dursun Cıvak sezon başı hazırlık kampında röportaj yaptık.

Dursun Cıvak başkan yönetici arkadaşlarımız ile birlikte 8 yıl önce sokaktan çocuklarımızı kurtarma projesi ile yola çıktık.

Vizyonumuz sportif ahlakı ilke edinen ülkemize ve milletimize faydalı genç sporcular yetiştirmektir.

2.başkanımız Cevizli mahalle muhtarımız Memiş Dikilidaş, Mustafa Akkaya, Mehmet Şentürk ve diğer yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ve teknik ekibimiz ve futbolcularımız  ile birlikte  2.Amatör lig ve  1.Amatör ligde olmak üzere son  3 yılda 3 şampiyonluk yaşadık.

2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edeceğiz.

Cevizli Anadolu spor kulübü yönetimi olarak önce kurumsallığı sonra tesisleşmeyi daha sonra da sportif başarıları hedefliyoruz.

Tesis olarak Kartal 75.yıl stadının zemininin suni çim olabilmesi için çaba sarf ediyoruz,Bu konu ile ilgili olarak görüşmediğimiz kişi,çalmadığımız kapı kalmadı ancak henüz bir sonuç alamadık.

75.yıl stadının zeminin suni çim olmasını , bizleri yönetenlerin bu konuda yardımcı olmalarını bekliyoruz.

2017-18 sezonu için yönetici arkadaşlarımız ile birlikte iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyoruz.

Bilgi birikimi ve donanımlarına inandığımız Cenk Hastürk ve Sergen Diklidaş hocalarımız ve futbolcularımız ile birlikte bu sezon Süper Amatör ligde başarılı olarak önce grubumuzda şampiyon olarak play off grubuna çıkmayı, daha sonra da Bölgesel Amatör ligi hedefliyoruz.

Cevizli Anadolu spor kulübünü Önce İstanbul sonra da Türkiye genelinde marka haline dönüştürmek, yetiştirici ve yarışmacı takım olmak  istiyoruz.

Kartal belediye başkanımız sayın Altınok Öz ilçemizdeki Amatör spor kulüplerine  maddi ve manevi destekler veriyor.

Başkanımızın bize tahsis ettiği Nevşehir Kapadokya Kartal otelde sezon başı hazırlık  kampımızı yapıyoruz, 10 gün süresince burada Süper amatör lige hazırlanacağız.

Bizlere bu imkanı sağlayan Kartal belediye başkanımız Altınok Öz ve ekibine, bizleri burada ağırlayan başta tesis müdürü Şahap Hanoğlu ve ekibine  çok teşekkür ediyoruz dedi.

Cevizli Anadolu spor kulübü başkanı Dursun Caıvak başkan 8 yıllık süreçte yönetim kurullarında birlikte görev yaptığı arkadaşları ile Gülsuyu Asım Kara spor tesislerinde idman yapmamızı sağlayan Gülsuyu spor kulübü başkanı Behram Kaçar’a da teşekkür ettiğini vurguladı.

Kadir Küçükay olarak İstanbul Amatör spor camiasında Dursun Cıvak ve ekibi gibi ilkeli, yapamayacağı sözleri vermeyen verdikleri sözleri de yerine getiren, dürüst başkanların ve yöneticilerin sayılarının artmasın istiyorum.

Size ve ekibinize başarılar diliyorum sayın Dursun Cıvak.

İnşallah belirlediğiniz hedeflerinize de ulaşırsınız.

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.