Antalya Masterler 7.Cumhuriyet Kupası Bugün Başlıyor

IMG_3212

Antalya Masterler derneği  ve Fanatic Tour işbirliği ile 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenen  7.cumhuriyet kupası futbol turnuvası bugün başlıyor.

IMG_4703 IMG_4704 IMG_4705

 

Masterler Antalyada

Antalya Masterler derneği ve Fanatic Tour işbirliği ile 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenen 7.Cumhuriyet kupası bugün başlıyor.

Kremlin Palace otel sahalarında gerçekleştirilecek olan turnuvaya bu yıl yurt içi ve yurt dışından olmak üzere toplam 30 takım katılıyor.

Anyalya Kremline ve Topkapı Palace otellerinde konaklayan Masterler Kremlin Palace otel sahalarında bugün oynanacak grup maçlarında karşı karşıya gelecekler.

Lig usulü oynanacak grup maçları sonunda ilk 2 sırada bitiren takımlar  çeyrek final, yarı final maçları oynayacaklar. daha  sonra da final maçını kazanan takımın  turnuvanın şampiyonu olacağı belirtildi.

Turnuvanın ilk maçında saat 14. de 1 nolu sahada  Sarayköy ve Nazilli Masterleri karşı karşıya gelecekler.

Turnuvanı favorileri arasında Bolu Masterleri, Ankara Masterleri, Antalya Masterleri, Manavgat Masterleri, Yalova Masterleri takımları gösteriliyor.

Antalya Masterleri derneği başkanı ve Fanatic Tour firmasının genel müdürü ve turnuva koordinatörü Mehmet Hakan Onkur her yıl düzenledikleri Antalya Masterler 7.cumhuriyet kupası futbol turnuvasına bu yıl da 30 takımın katıldığını vurguladı ve katılan tüm takımlara kendilerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.

Mehmet Hakan Onkur Antalya Masterler kupası futbol turnuvası her yıl olduğu gibi bu yıl da turnuva komitesinde görev yapan ekibimiz ile birlikte misafirlerimize kusursuz bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

7.Cumhuriyet kupası futbol turnuvamıza  katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum dedi.

 

Haber – Fotoğraf : Kadir Küçükay

Antalya’dan bildiriyor

 

 

 

Yorumlar : 0 Yorum

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.